УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Поділитися новиною:

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

23 червня у залі районного Будинку культури відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені 21-й річниці Конституції України та Дню державної служби

На святі були присутні голова  райдержадміністрації Богдан Маршук, заступник голови районної ради Олексій Лавренчук, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук, державні службовці управлінь та  відділів райдержадміністрації та  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники трудових колективів та жителі Славутчини.

Святкування розпочалися на урочистій ноті зі звучання Державного гімну України.

З нагоди свят присутніх в залі привітав голова райдержадміністрації Богдан Петрович  Маршук, який відзначив що прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. Звертаючись до Державних службовців він підкреслив, що робота в органах державної влади щодо забезпечення виконання завдань і функцій держави — дуже відповідальна справа, від якої залежить успіх економічних та соціальних перетворень у нашій країні, благополуччя людей, їх відношення до влади.

У цей святковий день дозвольте висловити слова щирої подяки всім державним службовцям, які самовіддано та завзято працюють на благо Славутського району. Запорукою успішного виконання посадових обов’язків є ваш професіоналізм, старанність та практичний досвід. Нехай чесність та відповідальність будуть незмінними супутниками при виконанні почесного обов’язку — служіння народу України. Бажаю всім вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, мирного неба та затишку. Зичу витримки і терпіння, необхідних у нашій роботі, невичерпної енергії, нових здобутків та наснаги. Нехай поруч з вами завжди будуть талановиті колеги та вірні друзі.

Привітавши учасників зібрання зі святом керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук у своїй промові наголосив на  необхідністі реформування державної служби на сучасному етапі,  зупинився на новаціях, пов’язаних з прийняттям Закону України «Про державну службу».

Крім того, вручено відзнаки Славутської районної державної адміністрації та Славутської районної ради, цінні подарунки.

 А за тим учасники свята мали змогу насолодитись  неперевершеною  майстерністю  виступів учасників зразкового фольклорного гурту "Перлинка», ансамблю народного танцю "Пролісок" та ансамблю троїстих музик "Червоненький бурячок"

Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України Альбом: до Дня державної служби та Дня Конституції України
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1659 | Переглядів: 218Дата публікації: 14:41 23.06.2017