Привітання з нагоди Дня державної служби
Привітання з нагоди Дня державної служби

Поділитися новиною:

Привітання з нагоди Дня державної служби

Шановні державні службовці Славутчини!

   Вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби.

   Саме на Вас покладається основна відповідальність у справі розбудови України, виконанні функцій держави.

    Завдання кожного державного службовця, від найнижчого до найвищого щаблів  влади, – вірно і чесно служити народу України.

    Від Вашого професіоналізму, відповідальності, ініціативності та сумління значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та державі загалом, а відтак ствердження країни як рівноправного впливового члена світової спільноти.

   Досягти успіху у розбудові України ми можемо лише завдяки змінам  процесу підготовки та реалізації державних рішень, запровадження партнерства всіх гілок і рівнів державної влади, високому професіоналізму, системності у роботі. Тільки високопрофесійна державна служба здатна забезпечити організоване, демократичне, правове, результативне державне управління на благо українського народу.

  Від усієї душі бажаємо вам, шановні колеги, наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

 

З повагою

Голова районної    

державної адміністрації                                                                                            Богдан Маршук  

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1657 | Переглядів: 93Дата публікації: 08:10 23.06.2017