ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ
ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ

Поділитися новиною:

ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ

Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до нашої пам’яті спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації. Страшне слово „війна" увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Усіх охопило пронизливо-щемливе почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами.

Події Другої світової війни не перестають вражати силою народного духу, величчю подвигу мільйонів серед яких і наші герої-земляки.

Сьогодні у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 22 червня в с. Цвітоха відбувся захід з вшанування пам’яті земляків, життя яких обірвала війна. На захід завітали голова районної державної адміністрації Богдан Маршук, заступник голови районної ради Олексій Лавренчук, Цвітоський сільський голова Микола Гизимчук та представники Цвітоської сільської ради.

Під час виступу на заході голова районної державної адміністрації Богдан Маршук зазначив: «Сьогодні, на жаль, вже мало залишилось тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував перемогу, повинні навічно залишитись у вдячній пам’яті нащадків. В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги. Україна – мирна країна. Але нині уперше після закінчення Другої світової війни українці зі зброєю в руках у лавах Збройних Сил України та інших військових формувань встали на захист Батьківщини. Я переконаний, що ми переможемо, адже захищаємо свою рідну землю».

Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА СЛАВУТЧИНІ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1655 | Переглядів: 158Дата публікації: 15:43 22.06.2017