ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

19 червня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  проінформував присутніх, що минулий тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 235 хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 36  виїздів, госпіталізовано 195  хворих, з них прооперовано 29.

 Яремчук  Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про виконання наповнення  Державного та місцевого   бюджетів у червні  2017 року.

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що  пенсії виплачуються своєчасно, в повному обсязі.

 Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів про стан доріг та реорганізацію Славутської філії «Райавтодор».

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Альбом: щотижнева нарада Альбом: щотижнева нарада Альбом: щотижнева нарада Альбом: щотижнева нарада Альбом: щотижнева нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1645 | Переглядів: 108Дата публікації: 09:12 20.06.2017