У Славутському районі перебуває делегація із Красніцького повіту Люблінського воєводства Республіки Польща
У Славутському районі перебуває делегація із Красніцького повіту Люблінського воєводства Республіки Польща

Поділитися новиною:

У Славутському районі перебуває делегація із Красніцького повіту Люблінського воєводства Республіки Польща

В рамках угоди про партнерську співпрацю між Красніцьким повітом Люблінського воєводства Республіки Польща та Славутським районом Хмельницької області України, в Славутському районі 11-14 червня 2017 року перебуває з офіційним візитом делегація з Красніцького повіту Люблінського воєводства Республіки Польща, яку очолює староста Красніцького повіту - Анджей Май.

12 червня, відповідно до програми перебування, делегація відвідала сільськогосподарський кооператив «Улашанівський», де  було проведено засідання круглого столу з керівниками сільськогосподарських підприємств.


Польські колеги відвідали підприємство ТОВ «НВК «Екофарм»  с. Улашанівка, в якому  було введено в експлуатацію у 2016 році  перший пусковий комплекс по існуючому проекту реконструкції (виготовлення і зберігання лікарської рослинної сировини). Проводиться робота по реконструкції об’єктів, що відносяться до другого пускового комплексу, після введення в експлуатація якого будуть виготовлятися лікарські засоби.


Яскраві враження справило відвідування підприємства «Славутський цикорієсушильний завод», продукція якого славиться своєю високою якістю не лише у Славутчан та жителів Хмельницької області, але й по всій Україні.
Директор товариства Людмила Сабінська представила польській делегації можливість побачити та ознайомитись з технологічним процесом та асортиментом продукції.


Також гості завітали в Славутський обласний ліцей-інтернат з поглибленим вивченням гуманітарних дисциплін. Директор ліцею-інтернату Саприкіна Олена Яківна  ознайомила присутніх з умовами, в яких навчаються та проживають діти та розповіла про історичне минуле закладу.


Теплий прийом на делегацію очікував в Крупецькому навчально-виховному комплексі “Дошкільний навчальний заклад – середня школа І-ІІІ ступенів», де гостей ознайомили з матеріально-технічною базою та представлено виставку дитячої народної творчості .

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1638 | Переглядів: 218Дата публікації: 16:58 13.06.2017