«Цей чудовий, кольоровий світ дитинства»
«Цей чудовий, кольоровий світ дитинства»

Поділитися новиною:

«Цей чудовий, кольоровий світ дитинства»

Відзначаючи Міжнародний День захисту дітей до центральної районної бібліотеки завітали діти з табору «Барвінкова країна» щоб разом здійснити цікаву мандрівку «Цей чудовий, кольоровий світ дитинства» під час якої відвідали казкове містечко.

Учасники заходу ознайомилися  з оглядом  книжкових новинок  взяли участь в літературно-музичній програмі присвяченій  її величності книзі. А також здійснили цікаву екскурсію сторінками дитячого журналу «Барвінок», якому незабаром виповнюється 90 років. Діти побували на острові Загадок, на галявині Всезнайок, у долині Чомусиків. Всі учасники були дуже активні в іграх та розвагах.

Розпочалися літні канікули. Тисячі учнів поспішають на уроки. Батьки завжди хвилюються, коли діти вирушають в дорогу до школи або на прогулянку. На дорогах та вулицях їздить багато транспорту, адже він може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знати правил дорожнього руху. Тому для маленьких користувачів було проведено виховний захід «Правила дорожні знай, поважай, вивчай». Знайомити  дітей  з правилами дорожнього руху завітав інспектор ювенальної превенції Славутського відділу поліції Левосюк Іван Степанович. Він розповів як правильно переходити вулицю, реагувати на сигнали світлофора,їздити на велосипеді, а також ознайомив всіх з правилами дорожнього руху. Для дітей була підібрана література, з якою могли ознайомитися на книжковій виставці «Правила дорожні – не слова порожні».

Спрямовуючи роботу бібліотеки на творчий розвиток дітей працівники книгозбірні організували виставку малюнків «Дивосвіт фантазії».  Присутні отримали багато позитивних емоцій та корисної інформації.

                                                                               Сектор культури та туризму РДА

Альбом: «Цей чудовий, кольоровий світ дитинства» Альбом: «Цей чудовий, кольоровий світ дитинства» Альбом: «Цей чудовий, кольоровий світ дитинства» Альбом: «Цей чудовий, кольоровий світ дитинства» Альбом: «Цей чудовий, кольоровий світ дитинства»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1622 | Переглядів: 107Дата публікації: 11:37 02.06.2017