На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання
На Хмельницькій АЕС відбулися  тактико-спеціальні навчання

Поділитися новиною:

На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання

Представники Славутської райдержадміністрації на чолі з головою РДА Богданом Маршуком взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з перевірки ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії та антитерористичної захищеності Хмельницької АЕС.

Навчання відбувались  30 - 31 травня.

До участі в навчаннях залучались особовий склад військових частин 3043 та 3053 Національної гвардії України, представники служби фізичного захисту, відомчої воєнізованої охорони, а також підрозділи Національної поліції та Служби безпеки України. За ходом навчань, спостерігали також іноземні фахівці.

Під час навчань на Хмельницькій АЕС було активовано внутрішній та зовнішній кризові центри, зібрано антитерористичний штаб та введено в дію план з ліквідації умовної диверсії.

В рамках навчань нацгвардійці, які охороняють АЕС, разом із підрозділами поліції та служби безпеки відпрацьовували спільні дії з виконання завдань пов’язаних з антидиверсійною діяльністю: знешкоджували умовні вибухові засоби, оглядали транспорт, перевіряли документи та здійснювали всі необхідні дії щодо забезпечення порядку та оперативного затримання зловмисників (умовно за тренуванням).

Підсумовуючи хід навчань, заступник генерального директора з фізичного захисту та режиму ВП ХАЕС Олег Редзинець зазначив: «Проведені тактико - спеціальні навчання дозволяють перевірити рівень координації дій військових, правоохоронних органів у нештатних ситуаціях, а також врахувати недоліки, зробити необхідні висновки та визначити завдання на перспективу».

Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання Альбом: На Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1608 | Переглядів: 112Дата публікації: 11:51 31.05.2017