ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  проінформував присутніх, що 24 травня  у 35 кварталі Партизанського лісництва  було виявлено вибуховонебезпечний предмет Другої світової війни. 25 травня групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС у Хмельницькій області  даний предмет було знешкоджено.

Андрій форманчук – в. о. начальника   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 22.05.17 року по 29.05.17 року на території Славутського району зареєстровано 25 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 3;  2– раптова смерть, 1 – привласнення, розтрата майна. 

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 223 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 31  виїздів, госпіталізовано 185  хворих, з них прооперовано 27.

 Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що з  1 квітня 2017 року запрацювала програма відшкодування з державного бюджету вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу. З аптеками міста Славута та району заключено договори. Видано хворим ліків на суму 187 000 гривень.

Яремчук  Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (65%) та місцевого  (100%) бюджетів у травні  2017 року.

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що  пенсії виплачуються своєчасно, в повному обсязі. У зв’язку із підвищенням з 1 травня  пенсій збільшилась кількість звернень громадян до Пенсійного фонду.

Любов Колесник - в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі довела до відома присутніх:  епідеміологічна ситуація в районі стабільна та знаходиться під контролем.

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1602 | Переглядів: 99Дата публікації: 16:56 29.05.2017