У Берездові відбувся ювілейний концерт дитячої школи мистецтв
У Берездові відбувся ювілейний концерт 
дитячої школи мистецтв

Поділитися новиною:

У Берездові відбувся ювілейний концерт дитячої школи мистецтв

28 травня Берездівська дитяча школа мистецтв запросила громадськість на ювілейний концерт «Дивовижний світ мистецтва» з нагоди 25-ї річниці з дня заснування.

З ювілеєм педагогічний колектив та вихованців школи вітали:  заступник голови райдержадміністрації П. Притуляк, заступник голови районної ради О. Лавренчук, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації В. Бражук, заступник сільського голови з питань освіти, молоді і спорту, культури та туризму Мосіюк В.М. та багато інших. Із щирими словами подяки за вітання й подарунки до учасників урочистостей звернулась директор БДШМ – О. Чорнокрилюк.

Творчі колективи, учні та випускники школи теж вітали рідний навчальний заклад із ювілеєм. Музичні твори вітчизняних та зарубіжних авторів, хореографічні композиції, театральні мініатюри, вокальні номери – все перепліталось у творчу круговерть, аби опісля, ще тривалий час, відлунюватись в серці глядача.

 

 Довідка

З 1992 по 2016 рік у Славутському районі функціонував один початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад - Берездівська районна дитяча школа мистецтв. Відповідно до рішення сесії Славутської районної ради від 28.12.2015 року № 19-2/2015 «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Берездівської сільської ради» єдиний заклад початкової мистецької освіти був переданий у комунальну власність новоутвореної.

У мистецькому закладі функціонують творчі учнівські колективи:  учнівський хор (до складу входять 12 учасників, керівник – О.Чорнокрилюк) та духовий дитячий оркестр, який має звання «зразковий» (12 учасників, керівник – О.Ковальчук). Також діє інструментальний ансамбль викладачів під керівництвом О.Чорнокрилюк.

Декілька років поспіль у школі мистецтв проводяться конкурси на краще виконання музичних творів. Переможці конкурсів представляють Берездівську дитячу школу мистецтв у районних та обласних конкурсах, виставках, фестивалях. Так, у районному конкурсі виконавців-інструмента-лістів "Обдароване сонечко" учень художнього класу школи мистецтв зайняв перше місце, учень класу фортепіано - 2 місце, один учень школи отримав Гран-прі. У березні минулого року 2 учні школи мистецтв брали участь в обласному конкурсі гри на духових інструментах, 4 картини учнів художнього класу відібрані на виставку, яка проходила у м. Київ. У квітні 2013 року у м. Рівне проходив Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах, на якому учні школи мистецтв представляли район. У 2016 році у другому етапі Міжнародного конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts» учениця Берездівської школи мистецтв зайняла 3 місце.

23 грудня 2013 року присвоєно звання «зразковий» дитячому духовому оркестру Берездівської районної дитячої школи мистецтв, яке підтверджено у  2016 році. У поточному році в обласному огляді-конкурсі духових оркестрів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів дитячий духовий оркестр Берездівської дитячої школи мистецтв зайняв 2 місце.

Альбом: У Берездові відбувся ювілейний концерт дитячої школи мистецтв Альбом: У Берездові відбувся ювілейний концерт дитячої школи мистецтв Альбом: У Берездові відбувся ювілейний концерт дитячої школи мистецтв Альбом: У Берездові відбувся ювілейний концерт дитячої школи мистецтв
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1600 | Переглядів: 118Дата публікації: 15:40 29.05.2017