Оздоровча кампанія «Літо-2017»
Оздоровча кампанія «Літо-2017»

Поділитися новиною:

Оздоровча кампанія «Літо-2017»

Що таке літо? Літо - це багато світла і тепла, це поле, ліс та тисячі чудес. Це швидка ріка і в небі легкі хмаринки, це яскраві квіти і синь висоти.

З приходом літніх канікул у кожного школяра виникає питання: чим зайнятися у вільний час? Де те місце мрії, в якому немає уроків, поганих оцінок, де чекають ігри: веселі, пустотливі, де багато друзів, які поважають тебе та розуміють, куди хочеться бігти з цікавістю та радістю. Адже літо – це маленьке життя, якому ми скажемо: «Привіт!».

 Літні канікули займають значну частину вільного часу дітей. Цей період найбільш сприятливий для розвитку їх творчого потенціалу, вдосконалення особистих можливостей, прилучення до цінностей культури, втілення намічених планів, задоволення інтересів. Це час ігор, розваг, свободи у виборі занять, поповнення використаних сил, зняття нагромадженої за рік напруги, зміцнення здоров’я. Це період вільного спілкування дітей, отже прожити його треба  так, щоб всім: і дітям і тим, хто буде організовувати відпочинок, було  цікаво.

За прогнозованими показниками у 2017 році в районі надання оздоровчих та відпочинкових послуг у літній період буде здійснюватися у 5-ти пришкільних таборах з денним перебуванням дітей, а саме: 4-х закладах оздоровлення, що функціонуватимуть на базі  Крупецького, Улашанівського, Хоровецького навчально-виховних комплексів та Цвітоського навчально-виховного об’єднання, та закладі відпочинку, що функціонуватиме на базі Старокривинського навчально-виховного комплексу. Тривалість зміни у пришкільному таборі відпочинку становитиме 14 календарних днів. Крім того, на базі Крупецького та Старокривинського навчально-виховних комплексів працюватимуть літні мовні школи (з англійської мови) із залученням волонтера-іноземця.

У пришкільних таборах оздоровлення функціонуватиме одна оздоровча зміна тривалістю 21 календарний день.

Оздоровленням та відпочинком буде охоплено 250 дітей,  у тому числі: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей,  дітей учасників АТО. Невід’ємною частиною відпочинку дітей є ранкова гімнастика, піші прогулянки, екскурсії, ігри та конкурси на свіжому повітрі.

Слід зазначити, що сільські ради району планують виділити субвенцію з бюджетів сільських рад на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій.

Здійснення своєчасної підготовки до проведення відпочинку та оздоровлення дітей, розроблення і затвердження відповідних заходів, передбачення необхідних видатків, організація якісного медичного обслуговування і харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи дасть можливість забезпечити дітей повноцінними послугами оздоровлення та відпочинку та сприятиме ефективній реалізації державної політики з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

 

 

Відділ освіти,

молоді та спорту Славутської райдержадміністрації

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1597 | Переглядів: 83Дата публікації: 08:23 29.05.2017