Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з нагоди свята останнього дзвоника
Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з нагоди свята останнього дзвоника

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з нагоди свята останнього дзвоника

Шановні школярі, вчителі та випускники! Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Нашим юним друзям - школярам бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Твердо вірю, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Щиро бажаю випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Бажаю учителям життєвих сил і натхнення на нові щедрі засіви та ужинки.

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.

 

З повагою –

голова райдержадміністрації                                                               Б. Маршук

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1590 | Переглядів: 104Дата публікації: 08:00 26.05.2017