ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  проінформував присутніх, що минулий тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

Андрій форманчук – в. о. начальника   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 15.04.17 року по 22.04.17 року на території Славутського району зареєстровано 61 заяву та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 10;  3– факти  крадіжок, 4 факти -  тілесні ушкодження, 2 – шахрайство, 1- врізка в нефтепровід. 

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 264 хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 27  виїздів, госпіталізовано 215  хворих, з них прооперовано 24.

 Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи по ремонту місцевих доріг. Юрій Володимирович поінформував, що працівниками філії  здійснено ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном на чорнощебеневих покриттях  дороги Т 18-04 «Славута-Улашанівка», «Славута – Хоровець – Великий Правутин», «Славута – Вачів». При добрих погодніх умовах  працівниками філії укладається 12 т. асфальту щодоби.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що  на минулому тижні відбулася медична рада району та нарада з фельдшерами. Крім того, 46 медичних працівників пройшли курси підвищення кваліфікації, що проходили у м. Славута.

 Олег Віталійович також розповів, що з  1 квітня 2017 року запрацювала програма відшкодування з державного бюджету вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу. З аптеками міста Славута та району заключено договори. Видано хворим ліків на суму 154 000 гривень.

Представник Славутського РЕМу поінформував, що служба працює у звичайному режимі. Крім того,  26-27 травня в с. Старий Кривин відбудеться тимчасове відключення електроенергії у зв’язку із заміною електроопор.

Валентина Кухарчук  –  начальник управління фінансів Славутської  РДА поінформувала присутніх про наповнення  Державного  (100%) та місцевого  (100%) бюджетів у квітні  2017 року.

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що  пенсії виплачуються своєчасно, в повному обсязі. У зв’язку із підвищенням з 1 травня  пенсій збільшилась кількість звернень громадян до Пенсійного фонду.

Любов Колесник - в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі довела до відома присутніх:  епідеміологічна ситуація в районі стабільна та знаходиться під контролем.

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1575 | Переглядів: 89Дата публікації: 14:13 22.05.2017