Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК
Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК

Поділитися новиною:

Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

18 травня День вишиванки. В цей день вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки, так як  дрес-кодом дня була вишиванка.

В акції взяли участь не лише учнів, а й усі вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено різноманітні заходи. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК Альбом: Відзначення Дня вишиванки в Крупецькому НВК
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1573 | Переглядів: 122Дата публікації: 16:05 18.05.2017