ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районно ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Форманчук – в. о. начальника   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 18.05.17 року по 15.05.17 року на території Славутського району зареєстровано 58 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 11;  6– фактів  крадіжок, 2- шахрайство, 1 – безвісті відсутній, 2 – тілесні ушкодження. 

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  проінформував присутніх, що 11 травня   працівниками Славутського лісового господарства виявлено вибуховонебезпечний предмет часів Другої світової війни, який того ж дня було знешкоджено.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що рівень захворюваності на Грип та ГРВІ не високий. На стаціонарному лікуванні перебуває 246 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 39  виїздів, госпіталізовано 197  хворих, з них прооперовано 26.

Яремчук  Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  (100%) бюджетів у квітні   та на середину травня 2017 року.

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що  у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму з 1 травня  перераховано та розпочато виплату пенсії. 1 травня підвищено мінімальний розмір пенсії (крім працюючих пенсіонерів), обчислений відповідно до статті 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (а також і підвищення до пенсій за понаднормовий стаж).

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи по ремонту місцевих доріг. Юрій Володимирович поінформував, що працівниками філії  відремонтовано дорогу на Хоросток, заплановано ремонт відрізків доріг: Славута – Вачів, Славута – Хоровець.

Любов Колесник - в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі довела до відома присутніх:  епідеміологічна ситуація в районі стабільна та знаходиться під контролем. Триває вакцинація тварин дикої фауни, а також котів, собак в приватному секторі проти сказу.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

На завершення наради голова районної ради Л. Радзивілюк поінформував присутніх, що завтра, 16 травня,  відбудеться сесія районної ради.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1564 | Переглядів: 105Дата публікації: 14:38 15.05.2017