Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль
Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль

Поділитися новиною:

Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль

На відзначення днів Європи в Україні 12 травня в с. Ганнопіль відбулося урочисте відкриття Пункту європейської інформації та бібліотеки Ганнопільської ОТГ

Даному заходу передувала велика робота щодо реконструкції, утеплення, обладнання сучасними меблями та технікою приміщення бібліотеки за фінансування сільської ради Ганнопільської об’єднаної територіальної громади. У бібліотеці повністю змінено внутрішнє та зовнішнє оздоблення, виділено окремі кімнати для дітей, малу та велику зали для проведення заходів, зону для роботи з комп’ютерною технікою, Інтернет-ресурсами, Wi-fi.

На заході були присутні голова Славутської райдержадміністрації Б.  Маршук , голова районної ради Л. Радзивілюк, директор обласної універсальної наукової бібліотеки  К. Чабан, заступник директора  обласної універсальної наукової бібліотеки  В. Маковська, голова Ганнопільської ОТГ Медведюк М.І. та її заступник Власюк В.М., голова Берездівської ОТГ Васьківський В.В., представники депутатського корпусу, закладів культури, ЗМІ, громади села та гості. Багато гостей прийшли  на захід з подарунками та новими книгами для закладу.

З вітальними словами до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації Богдан Маршук:

«Бібліотека – це не просто книгосховище, а центр духовного розвитку і спілкування між людьми будь-якого віку. А відкриття  Пункту європейської інформації  надасть можливість оперативного та ефективного інформування жителів громади з питань європейської інтеграції, розуміння та збільшення кількості прихильників європейського вибору, - зазначив Богдан Петрович. - Бажаю, щоб у цю оновлену бібліотеку приходило багато користувачів, щоб цей культурний заклад став центром освіти і дозвілля для жителів громади».

Оновлена бібліотека у співпраці з громадою відтепер буде надавати населенню нові послуги, інформувати про європейські цінності та досвід, а жителі громади відчують новий пульс життя.

 

Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль Альбом: Відкрито Пункт європейської інформації у бібліотеці села Ганнопіль
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1558 | Переглядів: 201Дата публікації: 13:59 13.05.2017