Шановні жінки! Дорогі матері!
Шановні жінки! Дорогі матері!

Поділитися новиною:

Шановні жінки! Дорогі матері!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята – Дня Матері!

Традиційно в другу неділю травня українці відзначають таке зворушливе свято, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності та безмежної шани до жінки-матері.

Сьогодні, в такий непростий для нашої країни час, образ матері набуває особливого значення, адже саме вона невпинно молиться за мир, спокій та щасливе майбутнє синів та доньок України.

Мати – не лише вірна берегиня родини, яка самовіддано й дбайливо оберігає сімейне вогнище, а й невичерпне джерело віри і самопожертви, палкої любові та великого терпіння. Шановні жінки, Ваше сердечне тепло та ласка назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, забезпечують надійний тил протягом усього життя.

Дорогі матері, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури та любові до рідної землі. То ж нехай цей весняний день завжди дарує вам тепло сонячних променів та ніжність весняних квітів.

Впевнений, що Вам і надалі вистачить життєвої мудрості та терпіння, душевної сили, материнської ласки і снаги виховувати дітей гідними українцями.

 

З повагою

голова райдержадміністрації                                                                                                                Б. Маршук 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1555 | Переглядів: 74Дата публікації: 14:03 13.05.2017