Засідала громадська рада при Славутській райдержадміністрації
Засідала громадська рада при Славутській райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідала громадська рада при Славутській райдержадміністрації

28 квітня відбулося засідання громадської ради при Славутській райдержадміністрації

У засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації П.Притуляк,  члени громадської ради, завідувач юридичного сектору апарату РДА Іванов М.І., завідувач сектору інфраструктури РДА С,Нікітюк, начальник відділу економіки Медуха О.Ю., головний спеціаліст  відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату РДА Ярмолюк А.В., головний спеціаліст  управління Держпрод-споживслужби в Славутському районі  Марисюк В.С., кореспондент газети "Трудівник Полісся" Завадська В.В..

Першим на порядку денному стояло питання обрання заступників голови громадської ради ними стали: Гавура Віктор Анатолійович (ГО «Миньковецька сільська асоціація «Миньківвці -500» та Мазур Віктор Васильович  (Славутське міськрайонне об’єднання «Майдан»).

Далі члени громадської ради обговорили та затвердили положення про  громадську раду при Славутській райдержадміністрації, завідувач юридичного сектору Іванов М.І. проінформував присутніх щодо правових засад діяльності громадських рад при органах виконавчої  влади. Про роботу обласного форуму громадських сил  «Ефективні механізми участі громадськості у формуванні та реалізаціх державної політики:  сучасний стан та перспективи розвитку» та про осередки політичних  партій та громадські організації, що діють у районі надала інформацію присутнім Ярмолюк А.В., головний спеціаліст  відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату РДА. Начальник відділу економіки Медуха О.Ю. інформувала про видобуток корисних копалин на території району.

Перед присутніми виступив Гавура Віктор Анатолійович (ГО «Миньковецька сільська асоціація «Миньківвці -500», який розповів про конкурс мікрогрантів ГО «Інститут солідарності громад Р. Мацоли» та закликав членів громадської ради прийняти участь у даному конкурсі. Присутні підтримали дану ініціативу.

Актуальним питанням на сьогоднішній день є стан протидії поширенню захворюваності на сказ на території району. По цьому питанні виступив  головний спеціаліст  управління Держпродспоживслужби в Славутському районі  Марисюк В.С., який довів до відома присутніх, що ситуація в районі стабільна. Вживаються усі можливі заходи по протидії цього захворювання. Розглянувши дане питання члени громадської ради вирішили прийняти та направити звернення до міського голови м. Славута щодо безпритульних собак.

Наступним питанням порядку денного була інформація завідувача сектору інфраструктури РДА С,Нікітюка про транспортне сполучення сіл району з районним центром та центрами територіальних  громад в межах району. Він розповів про основні автобусні маршрути, що функціонують в районі та зупинився на проблемних питаннях.

Крім того, члени громадської ради розглянули питання та прийняли звернення до голови райдержадміністрації про виділення приміщення  для роботи Громадської ради, звернення до голови районної ради про виділення коштів  для фінансування роботи Громадської ради при Славутській райдержадміністрації, звернення в ЗМІ про долучення активних громадян для створення ініціативної групи щодо вивченню історії краю в питаннях дослідження жертв голодоморів, репресій, депортації, учасників національно-визвольних змагань (ОУН-УПА), учасників другої світової війни

 

Альбом: Засідала громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала громадська рада при Славутській райдержадміністрації Альбом: Засідала громадська рада при Славутській райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1528 | Переглядів: 102Дата публікації: 17:40 03.05.2017