Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи
Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

Поділитися новиною:

Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

26 квітня в Будинку культури с. Старий Кривин відбулася зустріч керівництва району з ліквідаторами від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та активними громадськими діячами району.

26 квітня суспільство в черговий раз згадує про події, які відбулися 31 рік тому – День Чорнобильської катастрофи. Квітень 1986 року – найтрагічніша дата в історії людства, яка обернулась лихом не тільки для українців, але й для всього світу.

26 квітня в Будинку культури с. Старий Кривин відбулася  зустріч керівництва району  з ліквідаторами від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та активними громадськими діячами району. 

На заході були присутні: голова районної ради Л. Радзивілюк, заступник голови райдержадміністрації П. Притуляк, сільські голови, голова районної спілки інвалідів Чорнобиля "Чорнобиль-єдність." М. Гордєєв, голова Хмельницької обласної організації «Чорнобиль Єдність»  В. Калашніков, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що проживають в районі,  громадськість с. Старий Кривин.

 (Так на обліку в районному управлінні соціального захисту населення перебуває 93 особи, які мають статус громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Славутського району, з них 8 інвалідів, захворювання яких пов’язане з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, 43 - учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ та ІІІ категорії, 17 - потерпілих, 2- дружини померлих громадян із числа ліквідаторів, смерть яких пов’язана з Чорнобильською АЕС та 23 дитини потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС).

Зі словами вдячності та поваги зверталися до героїв-ліквідаторів: голова районної ради Л. Радзивілюк, заступник голови райдержадміністрації П. Притуляк, сільський голова  Старокривинської сільської ради В. Малинюк, голова районної спілки інвалідів Чорнобиля "Чорнобиль-єдність." М. Гордєєв, голова громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля» В. Калашніков,

Заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк зазначив, що сьогодні залишається значна кількість невирішених питань. Районна влада намагається зробити все можливе, щоб кожна родина в районі була почута і впевнена в державній підтримці. Петро Петрович також подякував ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи за мужність і відвагу, за виконаний ними громадянський обов’язок побажавши здоров’я та злагоди.

Під час зустрічі грамотами Славутської районної державної адміністрації та  Славутської районної  ради та почесними подарунками було нагороджено: БОРДЮГА Василя Миколайовича – учасника ліквідації І категорії, жителя с. Старий Кривин, КЕЛЮХА Миколу Андрійовича – учасника ліквідації IІІ категорії, жителя с. Улашанівка; КУЧЕРУКА Миколу Сергійовича – учасника ліквідації  IІІ  категорії, жителя с. Кам’янка; ФОРСЮКА Володимира Миколайовича – учасника ліквідації ІІ категорії, жителя с. Стригани. Крім того, з районного бюджету одноразову матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень було виділено: Гордєєву Михайлу Вікторовичу (с. Цвітоха), Ращук Тетяні Іванівні (с. Цвітоха), Сімоняну Рубену Вачиковичу (с. Цвітоха), Флашнеру Валентину Володимировичу (м. Славута – 6).

Працівники Старокривинського будинку культури та учні Старокривинського НВК  подарували присутнім тематичну літературно-музичну програму приурочену Чорнобильській трагедії.

 

Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи Альбом: Пам’ятні заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1519 | Переглядів: 116Дата публікації: 11:55 27.04.2017