Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах
Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах

Поділитися новиною:

Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах

26 квітня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Мельника відбулося засідання оперативного штабу з координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій розташованих на території р-ну, щодо проведення заходів з попередження та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2017 році.

У ході засідання було обговорено питання організації діяльності штабу в пожежонебезпечний період, уточнено сили та  засоби які можуть залучатися до попередження локалізації та гасіння пожеж. Крім того. Обговорено питання підготовки до виїзного засідання комісії ТЕБ і НС област з питань пожежної безпеки.

Засідання оперативного штабу відбулося на території ДП «Славутське лісове господарство», де учасники заходу мали можливість оглянути спеціалізовану протипожежну техніку даного підприємства.

Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах Альбом: Розпочав роботу районний оперативний штаб з запобігання пожеж у екосистемах
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1517 | Переглядів: 78Дата публікації: 10:21 26.04.2017