ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  проінформував присутніх, що 17 квітня  в с. Комарівка відбулася пожежа котельні  ПП «Атом-монтаж-сервіс». Пожежу площею 12 м  кв  локалізовано.

18 квітня  поблизу с. Колом’є  на відстані 25 м від залізно-дорожнього полотна було виявлено артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Крім того, 18 квітня на території колишнього військового полігону, який знаходивсяся на відстані 1.5 км від с. Миньківці було  виявлено мінометну міну  часів Другої світової війни. Вибуховонебезпечні  предмети було знешкоджено.

Володимир Яцюк - начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 17.04.17 року по 23.04.17 року на території Славутського району зареєстровано 70 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6;  5– фактів  крадіжок, 1 факт  раптової смерті. 

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 236 хворий. Троє  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 22  виїзди, госпіталізовано 204  хворих, з них прооперовано 21.

 Всі корпуса лікарні опалюються.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що рівень захворюваності на Грип та ГРВІ не високий. В райони працює бригада флюорографів. На попередньому тижні флюорографічне обстеження проходили жителі Берездівської ОТГ

 з  1 квітня 2017 року запрацювала програма відшкодування з державного бюджету вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу. З аптеками міста Славута заключено договори. Видано хворим ліків на суму 25 000 гривень, проте державні кошти на відшкодування вартості ліків на даний час не поступили.

Яремчук  Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (100%) та місцевого  (100%) бюджетів у квітні  2017 року.

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що  у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму з 1 травня буде перераховано пенсії. 1 травня буде підвищено мінімальний розмір пенсії (крім працюючих пенсіонерів), обчислений відповідно до статті 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (а також і підвищення до пенсій за понаднормовий стаж). У бюджеті Пенсійного фонду на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Громадянам не потрібно додатково звертатись до органів Фонду. Усі перерахунки будуть здійснені автоматично, за матеріалами пенсійних справ. 

Любов Колесник - в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі довела до відома присутніх:  епідеміологічна ситуація в районі стабільна та знаходиться під контролем. Розпочато вакцинацію тварин дикої фауни, а також котів, собак в приватному секторі проти сказу.

Грицик Михайло – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації поінформував присутніх, що господарства району приступили до посіву кукурудзи та сої (станом на 21 квітня засіяно 2, 5 тис га. кукурудзи, 432 га. сої).

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

На завершення наради заступник голови районної ради О. Лавренчук повідомив, що 5 травня відбудеться сесія районної ради.

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1514 | Переглядів: 110Дата публікації: 16:40 24.04.2017