Відбувся огляд-конкурс
Відбувся огляд-конкурс

Поділитися новиною:

Відбувся огляд-конкурс

21 квітня 2017 року в місті Волочиськ відбувся черговий обласний огляд-конкурс аматорських хорових колективів, який з 2017 року носить ім’я «Заслуженого працівника культури України» Миколи Бідюка. В конкурсі прийняли участь 18 колективів області. Оцінювання проводилось в двох номінаціях академічний та народний спів.

Народний аматорський хор "Поліська перлина" Славутського районного будинку культури  теж з задоволенням прийняв участь у даному заході. Менш як пів року наш народний хор залишився без керівника колективу, його із задоволенням очола молода, енергійна, фахівець своєї справи Адріана Мальчук, яка професійністю, тактовністю, організаторськими здібностями та позитивним налаштуванням підкорила учасників колективу,  вдихнула у нього нове життя.
Виступ учасників нашого колективу був високо оцінений поважним журі, за що  народний аматорський хор «Поліська перлина» посів І призове місце у номінації народний спів.

Приємно і радісно було спостерігати за здобуттям перемоги аматорським хором у конкурсі, адже це не лише престиж нашого району, а й напередодні його 50-річчя доказ того,  що  «Поліська перлина» повна сил і готова до нових звершень та перемог.


                                                                 Завдувач сектору культури та туризму 

                                                        Валентина Бражук

Альбом: Відбувся огляд-конкурс Альбом: Відбувся огляд-конкурс Альбом: Відбувся огляд-конкурс Альбом: Відбувся огляд-конкурс Альбом: Відбувся огляд-конкурс
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1513 | Переглядів: 117Дата публікації: 14:34 24.04.2017