Благодійна акція "З вірою в серці"
Благодійна акція \"З вірою в серці\"

Поділитися новиною:

Благодійна акція "З вірою в серці"

Славутським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) напередодні Світлого Христового Воскресіння традиційно проводено благодійну акцію «З вірою в серці».

Великдень в Україні — це  свято весняного воскресіння, оновлення природи, що відзначалось у день весняного рівнодення.

            Славутським  районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) напередодні Світлого Христового Воскресіння традиційно проводено благодійну акцію  «З вірою в серці».  

            В рамках цієї доброчинної акції було люб’язно надано благодійну  допомогу  у вигляді фарфорової санітарної кераміки ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» (директор Пьотровскі В.М.), отримано благодійну допомогу від керівника організації «Всеукраїнська мережа «Вільні люди» м. Львів Кішки Івана Васильовича технічними засобами реабілітації (інвалідний візок, ходунки, палиці).

Цінуємо Ваш внесок — він реально і суттєво підтримає багатьох людей.

Вже четвертий рік поспіль, стає доброю традицією вітати  підопічних з найбільшим християнським святом Великлднем. От цього року працівники територіального центру не забули про них, і для 58 найнужденніших громадян  вручили великодні  набори на загальну суму 2320 грн.  та привітали зі святом.

      Крім того, працівники терцентру відвідали Старокривинський будинок інтернат, привітали підопічних з гарним святом та пригостили їх крашанками на суму 1200 грн. 

А реалізувати в життя такий задум для територіального центру допомогли   Благочинний УПЦ Славутського округу протоієрей Петро (в миру Петро Мельничук), Благочинний Славутського району–митрофорний протоієрей Святопокровського храму УПЦ КП отець Миколай (в миру Микола Бочкай),  настоятельниця монастиря Святої Праведної Анни, ігуменя  Єфимія (в миру Дмитрук Наталія), та священнослужителі  православних християнських храмів Славутського району. Адже найголовніше при святкуванні Пасхи - не забувати про тих, хто потребує допомоги та  любові.

 Дякуємо за Ваше служіння, за зерна любові, милосердя, віри і надії всім хто долучився до благодійної акції. Хочеться й  надалі йти цим шляхом і допомагати людям, а усіх небайдужих спонукати на добрі справи та вчинки. Хай благодать Господня осяває Ваші задуми і плани, здійснюються мрії та успішною буде щоденна праця на благо України.

Наталіч  М.В.,

заступник директора ,завідувач відділення соціальної допомоги вдома

Альбом: Благодійна акція "З вірою в серці" Альбом: Благодійна акція "З вірою в серці" Альбом: Благодійна акція "З вірою в серці" Альбом: Благодійна акція "З вірою в серці" Альбом: Благодійна акція "З вірою в серці"
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1510 | Переглядів: 81Дата публікації: 11:11 24.04.2017