ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПОЛІСЬКИЙ ПЕРЕДЗВІН"
ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС \"ПОЛІСЬКИЙ ПЕРЕДЗВІН\"

Поділитися новиною:

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПОЛІСЬКИЙ ПЕРЕДЗВІН"

Днями в приміщенні районного Будинку культури відбувся черговий фестиваль-конкурс народного аматорського мистецтва «Поліський передзвін» в якому прийняли участь колективи художньої самодіяльності Славутського району та Ганнопільської ОТГ.

На конкурс завітав заступник голови Славутської райдержадміністрації Петро Притуляк, який відкрив захід та  привітав усіх присутніх в залі зі світлим святом Пасхи і побажав учасникам «Поліського передзвону» вдалих виступів, натхнення та удачі для перемоги.

Цікавими та колоритними  виявилися представлені  композиції учасниками сільських закладів культури. Подарунком для всіх присутніх став  професійно підготовлений  неординарний художній номер, в якому взяли участь працівники культури Ганнопільської ОТГ. Важко було вибрати серед  творчих номерів найдостойніших. Завідувач сектору культури Валентина Бражук  подякувала учасникам за гарну підготовку до фестивалю та разом із  директором  районного будинку культури Оксаною Кравченко вручили всім учасникам подяки, а переможців нагородили грамотами та цінними подарунками.

Отож за результатами оцінок журі Гран-прі фестивалю-конкурсу «Поліський передзвін» отримав фольклорний дитячий колектив «Кришталеві роси» Полянського СК. Перше місце  отримав жіночий вокальний колектив Марачівського СК. Друге місце розділили жіночий фольклорний колектив Улашанівського  СБК та вокаліст-інструменталіст  Микола Власюк (Хоровецький СК), а третє місце посіли учасники художньої самодіяльності Іванівського СБК з легендою про калину..
                                                                             

   Сектор культури та туризму РДА
 

Альбом: ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПОЛІСЬКИЙ ПЕРЕДЗВІН" Альбом: ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПОЛІСЬКИЙ ПЕРЕДЗВІН" Альбом: ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПОЛІСЬКИЙ ПЕРЕДЗВІН" Альбом: ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПОЛІСЬКИЙ ПЕРЕДЗВІН"
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1506 | Переглядів: 111Дата публікації: 09:53 21.04.2017