ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «СЛАВУТА. МИНУЛЕ І СУЧАСНЕ»
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «СЛАВУТА. МИНУЛЕ І СУЧАСНЕ»

Поділитися новиною:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «СЛАВУТА. МИНУЛЕ І СУЧАСНЕ»

Днями в читальній залі центральної бібліотеки відбулося чергове методичне об’єднання бібліотечних працівників району, на якому, як зазвичай, ділились новим досвідом роботи бібліотекарі Славутчини, а також планували роботу на новий квартал. Крім того для працівників районної центральної бібліотечної системи проведено було презентацію другого видання історико – краєзнавчих нарисів «Славута. Минуле і сучасне».

Такий щедрий подарунок місту, його жителям та вихідцям із Славути зробили автори книги з нагоди 400 – річчя  міста.

 Перше видання книги побачило світ у 2003 році, у видавництві «Київська правда», накладом 1000 примірників і стало бібліографічною рідкістю.  

Авторами книги є подружжя Ковальчуків – Станіслав і Альбертина.  Хоч за фахом вчителі математики і фізики, вони на 310 – ти сторінках книги професійно ведуть читача стежками прадавніх борів, археологічними розкопками, знайомлять з легендами щодо назви річки Утка та з версіями заснування Славути. Книга густо заселена людьми – від князівських родів Заславських і Сангушків до наших сучасників, що дозволяє побачити історію міста та краю через призму людських доль. Сторінки видання ілюструють світлини, що доречно доповнюють викладений матеріал.

На завершення завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Бражук Валентина подякувала Станіславу Францовичу за проведену велику роботу, небайдужість до історії свого краю і, як водиться, всі бажаючи придбали з рук автора нову книгу – звісно, з його автографом.

                                                                                                          Сектор культури та туризму РДА

Альбом: ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «СЛАВУТА. МИНУЛЕ І СУЧАСНЕ» Альбом: ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «СЛАВУТА. МИНУЛЕ І СУЧАСНЕ» Альбом: ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «СЛАВУТА. МИНУЛЕ І СУЧАСНЕ»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1496 | Переглядів: 123Дата публікації: 16:03 13.04.2017