У ПРОЦЕСІ РОЗДЕРЖАВЛЕННЯ
У ПРОЦЕСІ РОЗДЕРЖАВЛЕННЯ

Поділитися новиною:

У ПРОЦЕСІ РОЗДЕРЖАВЛЕННЯ

12 квітня у кабінеті міського голови відбулося підписання договору про передачу прав засновника друкованого засобу масової інформації газети «Трудівник Полісся» на основі Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», рішень Славутської міської ради від 26.02.2016 року № 32-5/2016 та Славутської районної ради від 24.02.2016 року № 23-4/2016.

Підписали договір його сторони – Славутська міська рада в особі міського голови Василя Сидора, Славутська районна рада в особі голови районної ради Леоніда Радзивілюка та приватне підприємство «Трудівник Полісся Сьогодні» в особі директора (головного редактора) Віри Мальчук.

Керівник газети врахував усі пропозиції і зауваження, озвучені на профільних депутатських комісіях, сесійних засіданнях, вирішено питання щодо землі, майна, приміщень редакції згідно з чинним законодавством, а саме ст.9 Закону України, що вказаний вище.

Керівники міста та району  висловили надію на подальшу успішну роботу газети, уже як приватного друкованого засобу масової інформації.

У свою чергу редактор видання «Трудівник Полісся» Віра Мальчук зазначила, що по-справжньому оцінити сьогоднішню подію можна буде лише згодом, а ті «проторовані стежки» до читачів потрібно зберігати та  примножувати.

Прес-служба Славутського МВК

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1495 | Переглядів: 95Дата публікації: 08:57 13.04.2017