Профілактика соціального сирітства
Профілактика соціального сирітства

Поділитися новиною:

Профілактика соціального сирітства

11 квітня 2017 року працівниками служби у справах дітей та Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено цільові рейди на території сіл Улашанівської сільської ради.

З метою забезпечення реалізації кожної дитини права на виховання в сім'ї, зростання в безпечному сімейному оточенні, на виконання районної Програми соціального та правового захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки, плану роботи служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації на І квартал 2017 року, 11 квітня 2017 року працівниками служби у справах дітей та Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено цільові рейди на території сіл Улашанівської сільської ради.

В с.Улашанівка обстежено умови проживання 5 дітей, які перебувають на обліку, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. Проведена раніше профілактична робота із сім’єю має позитивні наслідки, в будинку проведено косметичний ремонт, діти забезпечені одягом, продуктами харчування.

За заявою неповнолітньої дитини щодо позбавлення батьківських прав його горе-матері, комісією проведено бесіду із нею та обстежено умови проживання в даній родині. Встановлено, що в будинку санітарний стан незадовільний, брудно, меблі та  постільна білизна в занедбаному стані, мати зловживає алкогольними напоями. Дане питання заплановано розглянути на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

Також перевірено умови проживання та виховання дитини, позбавленої батьківського піклування в сім’ї опікунів. Опікуни на належному рівні дбають про дитину, соціальну державну виплату використовують за призначенням, на потреби дитини.

В с.Перемишель вкотре відвідано родину, де мати схильна залишати дітей без догляду дорослих. На час обстеження родина була вдома, в будинку чисто, діти охайні, мати поралась на кухні.

Крім того, з метою вивчення ситуації в родині, де батьки схильні до зловживання алкогольними напоями, матір після пологів перебуває у дитячому відділенні із немовлям, обстежено умови проживання та можливості перебування новонародженої дитини в будинку. Встановлено, що в будинку санітарний стан задовільний, чисто, в наявності необхідні меблі, одягом та продуктами харчування родина забезпечена.

Службою у справах дітей Славутської райдержадміністрації постійно проводяться профілактичні заходи щодо  підтримки дітей та сімей з урахуванням їхніх особливих потреб.  

 

Служба у справах дітей 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1490 | Переглядів: 95Дата публікації: 17:04 11.04.2017