ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районно ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  проінформував присутніх, що минулий тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

Представник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 03.04.17 року по 07.04.17 року на території Славутського району зареєстровано 59 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 11;  5– фактів  крадіжок, 2 факти  раптової смерті, 1- тілесні ушкодження, 3 - шахрайство. 

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 241 хворий. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 47  виїздів, госпіталізовано 208  хворих, з них прооперовано 44. На попередньому тижні працювала бригада офтальмологів зі    Львова.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що у зв’язку із шкільними канікулами рівень захворюваності на Грип та ГРВІ знизився і не перевищує порогового. В райони працює бригада флюорографів. На попередньому тижні флюорографічне обстеження проходили жителі Берездівської ОТГ

 з  1 квітня 2017 року запрацювала програма відшкодування з державного бюджету вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу.

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що  у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму з 1 травня буде перераховано пенсії. 1 травня буде підвищено мінімальний розмір пенсії (крім працюючих пенсіонерів), обчислений відповідно до статті 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (а також і підвищення до пенсій за понаднормовий стаж). У бюджеті Пенсійного фонду на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Громадянам не потрібно додатково звертатись до органів Фонду. Усі перерахунки будуть здійснені автоматично, за матеріалами пенсійних справ. 

Любов Колесник - в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі довела до відома присутніх:  епідеміологічна ситуація в районі стабільна та знаходиться під контролем. Розпочато вакцинацію тварин дикої фауни, а також котів, собак в приватному секторі проти сказу.

Гетьман Олександр - директор Славутського району електромереж  поінформував,  що РЕМ працює згідно плану роботи,  10-11 квітня відбудеться планове відключення електромереж в с. Лисиче.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1483 | Переглядів: 100Дата публікації: 14:45 10.04.2017