Нарада-семінар із секретарями сільських рад
Нарада-семінар із секретарями сільських рад

Поділитися новиною:

Нарада-семінар із секретарями сільських рад

Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Крутенчука відбулася нарада-семінар із секретарями сільських рад району.

Відкрив  нараду  керівник апарату райдержадміністрації Ігор Іванович Крутенчук, який наголосив на необхідності подачі е-декларацій посадовим особам місцевого самоврядування та депутатам місцевих рад. Ігор Іванович зазначив, що подання декларації, передбачено Законом України «Про запобігання корупції» і є необхідною умовою для створення прозорості діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також виявлення та недопущення конфлікту інтересів у їх діяльності та проінформував присутніх, що  подовжено строк подачі е-декларацій для нових декларантів до 1 травня 2017 року. 

Далі усі присутні приступили до розгляду питань порядку денного.

Учасники наради з цікавістю  слухали начальника управління доходів і   зборів з фізичних осіб Славутської ОДПІ  Медуху Олексія Васильовича про порядок декларування доходів громадян  у 2017 році. Про контроль за порядком обліку та сплатою земельного податку з громадян поінформувала учасників зібрання начальник відділу податків і зборів  з юридичних осіб Славутської ОДПІ Кобрина Любов Францівна .

Про порядок реєстрації звернень громадян та відповідей заявникам розповіла учасникам наради головний спеціаліст загального  відділу апарату райдержадміністрації Світлана Борисівна Бражук.

Наступним питанням порядку денного був виступ завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадмінітрації Марчука Володимира Миколайовича про обласну програму боротьби з корупцією у 2017 році

Найжвавіше обговорення викликало питання  роз’яснення чинного законодавства щодо призначенні субсидій. Заступник начальника управління - начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Кравчук Леся Анатоліївна інформували присутніх з цієї тематики.

Детально проаналізувала рішення виконкомів сільських рад та надала методичні вказівки головний спеціаліст відділу  організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з  громадськістю апарату райдержадміністрації    Бєлакова Валентина Вікторівна

Грунтовні роз’яснення про  планування заходів цивільного захисту в органах місцевого самоврядування учасникам наради надав старший інспектор сектору з   питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Лозінський Михайло Миколайович.

     Підвів підсумки роботи наради-семінару керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук.

Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1475 | Переглядів: 103Дата публікації: 15:59 04.04.2017