Проведено цільовий рейд
Проведено цільовий рейд

Поділитися новиною:

Проведено цільовий рейд

4 квітня 2017 року, напередодні Ведикодня, в селі Головлі працівниками соціальних служб району на чолі з заступником голови райдержадміністрації Притуляком П.П. та Головлівським сільським головою було проведено комплексну роботу з мешканцями села різних соціально незахищених категорій.

Обстежено умов проживання сімей різних категорій, в тому числі  багатодітної родини, що опинилась у складних життєвих обставинах,   внутрішньо переміщеної сім'ї, 2 сімей - отримувачів державної соціальної допомоги при народженні дитини. Встановлено, що в усіх сім'ях батьками здійснюється належний догляд за дітьми, кошти використовуються за призначенням на потреби дітей.

Відвідано громадянина, що звільнився з місць позбавлення волі умовно достроково. Виявлено, що громадянин працевлаштований у місцеве фермерське господарство, умови проживання особи задовільні. З ним проведено виховну роботу задля профілактики вчиненням ним повторного злочину.

Також обстежено житловий будинок, що належить 2 дітям, позбавленим батьківського піклування, які закінчують навчання та мають намір повернутися у село. За результатами обстеження встановлено, що будинок потребує ремонту, Прийнято рішення сприяти та допомогти дітям у проведенні ремонту будинку.

 

 

Альбом: Проведено цільовий рейд Альбом: Проведено цільовий рейд Альбом: Проведено цільовий рейд
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1474 | Переглядів: 88Дата публікації: 14:52 04.04.2017