ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районно ради Леонід Радзивілюк.

На початку наради  голова  райдержадміністрації Богдан Маршук та голова районної ради Леонід Радзивілюк   від імені усіх присутніх привітали завідувача районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Зубову Жанну Олександрівну з ювілеєм.

 

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Володимир Яцюк – начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 27.03.17 року по 02.04.17 року на території Славутського району зареєстровано 53 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 10;  9– фактів  крадіжок, 1 – раптова смерть. 

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 287 хворих. Троє  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 38 виїздів, госпіталізовано 250  хворих, з них прооперовано 41.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що з  1 квітня 2017 року запрацювала програма відшкодування з державного бюджету вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу. 9 листопада 2016 року на своєму засіданні Кабінет Міністрів України схвалив постанову "Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів" -  з 1 квітня 2017 року запроваджується відшкодування вартсті лікарських засобів при амбулаторному лікуванні хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми згідно з переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів. Постановою затверджено перелік міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, вартість котрих підлягає відшкодуванню та Порядок відшкодування.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що розпочалися роботи по ремонту доріг на ділянках «Лисиче – Головлі» та  «Берездів-Мухарів». Юрій Володимирович поінформував, що працівникам філії  виплачено заборгованість по заробітній платі за січень-лютий та наголосив, що  на підприємстві існує проблема кадрового забезпечення.

 Яремчук  Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  бюджетів у березні 2017 року. 

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що пенсії виплачуються вчасно. Продовжується процес  реформування Пенсійного фонду.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1471 | Переглядів: 110Дата публікації: 17:21 03.04.2017