Апаратне навчання державних службовців
Апаратне навчання державних службовців

Поділитися новиною:

Апаратне навчання державних службовців

27 березня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Крутенчука відбулося апаратне навчання державних службовців Славутської районної державної адміністрації.

На початку засідання Ігор Іванович довів до відома присутніх, що  подовжено строк подачі е-декларацій для нових декларантів до 1 травня 2017 року та  наголосив на необхідності проведення керівниками структурних підрозділів РДА з держслужбовцями управлінь та відділів  додатково інформаційної, методично-роз’яснювальної роботи щодо проходження декларування.

Далі перед учасниками зібрання виступив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Володимир Марчук з доповіддю: «Корупція як явище, її риси та загроза яку вона становить державі». Крім того, Володимир Миколайович провів тестування держслужбовців щодо знання положень Закону України «Про боротьбу з корупцією».

 

Альбом: Апаратне навчання державних службовців Альбом: Апаратне навчання державних службовців Альбом: Апаратне навчання державних службовців Альбом: Апаратне навчання державних службовців Альбом: Апаратне навчання державних службовців
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1459 | Переглядів: 117Дата публікації: 13:42 28.03.2017