ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що минулий тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Володимир Яцюк – начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 20.03.17 року по 26.03.17 року на території Славутського району зареєстровано 63 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 10;  5– фактів  крадіжок, 3 – раптова смерть;  1 –  заволодіння автотранспортом;  1 – злочини проти довкілля.

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 260 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 38 виїзд, госпіталізовано 228  хворих, з них прооперовано 25.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що триває  підготовка до роботи у весняно-літній період. Юрій Володимирович наголосив, що на підприємстві існує проблема кадрового забезпечення.

 Яремчук  Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  бюджетів у березні 2017 року. 

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що пенсії виплачуються вчасно. Продовжується процес  реформування Пенсійного фонду.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1456 | Переглядів: 123Дата публікації: 15:19 27.03.2017