Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»
Долучилися до всеукраїнської акції  «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Поділитися новиною:

Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» продовжує крокувати країною. 23 березня до даної акції долучилися працівники Славутської райдержадміністрації на чолі із заступником Притуляком Петром Петровичем, а також працівники апарату районної ради на чолі із керуючою справами районної ради Олінійчук Оксаною Віталіївною.

Перед початком роботи зі вступним словом до присутніх звернувся директор ДП "Славутський лісгосп" Віктор Вікторович Сапожнік. Він ознайомив  з основними показниками роботи та проблемами державного підприємства, розповів про весняну лісокультурну компанію.

Вручивши знаряддя праці (для чоловіків – мечі Колесова, а для жінок відра із саджанцями) лісівники детально розповіли і практично показали, як треба молоде коріння обволокти в жижі, а потім у піску і по одній стеблинці висаджувати у грунт (саджанці сосни - через 50-60 сантиметрів).

У цей день у акції  прийняло участь близько 30 чоловік. Було висаджено 7 тисяч 200 штук сіянців сосни звичайної на площі 1,0 га у Славутському лісництві ДП «Славутський лісгосп».

  

Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Альбом: Долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1452 | Переглядів: 161Дата публікації: 10:30 24.03.2017