ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації О. Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що 19 березня  в с. В. Правутин відбулася пожежа житлового будинку. Пожежу площою 1 м кв. було ліквідовано населенням до приїзду пожежного підрозділу. На місці пожежі виявлено загиблу  1937 р.н..

Володимир Яцюк – начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 13.03.17 року по 20.03.17 року на території Славутського району зареєстровано 66 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 12;  6 – фактів  крадіжок, 4 – раптова смерть;  1 –  пожежа;  1 – підроблення документів.

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 263 хворих. Троє  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 37 виїзд, госпіталізовано 235 хворих, з них прооперовано 37.

Гринько Маряна – начальник  управління соціального захисту населення повідомила, що  управління працює в звичайному режимі, середня заробітна плата в районі за лютий становила 4816,8.. Ганнопільський спиртзавод у зв’язку із списанням боргів перейде з підприємства-банкрута у підприємство економічно-неактивне.

Грицик Михайло – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації поінформував присутніх, що  в районі закінчено підживлення озимих культур, заготовлено 6682 тони  міндобрива. Триває підготовка техніки до початку посівної.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що триває  підготовка до роботи у весняно-літній період. Юрій Володимирович наголосив, що на підприємстві існує проблема кадрового забезпечення.

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1441 | Переглядів: 112Дата публікації: 16:00 20.03.2017