ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що 6 березня на території колишнього військового полігону, який знаходиться в с. Варварівка Славутського району, було виявлено вибуховонебезпечний  предмет, за попередніми даними мінометна міна 82 калібру часів Другої світової війни. 7 березня групою піротехнічних робіт в кар’єрі поблизу с. Варварівка мінометну міну було знешкоджено.

Володимир Яцюк – начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 06.03.17 року по 12.03.17 року на території Славутського району зареєстровано 58 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5;  2 – факти  крадіжок, 1 – самоуправство;  1 –  тілесні ушкодження;  1 – опізнаний труп.

Іващук Віктор – головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 272 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 31 виїзд, госпіталізовано 210 хворих, з них прооперовано 36.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що протягом тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ  не перевищує порогового.  З 14 березня буде розпочато флюорографічне обстеження населення району (Берездівська зона).

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що триває  підготовка до роботи у весняно-літній період. Юрій Володимирович наголосив, що на підприємстві існує проблема кадрового забезпечення.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  бюджетів у березні 2017 року. 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1425 | Переглядів: 222Дата публікації: 11:00 13.03.2017