ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Поділитися новиною:

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

У рамках відзначення 203-ї річниці від Дня народження великого українського поета, філософа та просвітителя Т.Г. Шевченка, 9 березня в центральній районній бібліотеці відбулися літературні читання «Магія Тарасового слова».

У акції прийняли участь: учасники художньої самодіяльності закладів культури клубного типу,   вихованці дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, представники громадських організацій району.

У своєму виступі заступник голови райдержадміністрації П.Притуляк зазначив: «Березень для українців – по праву місяць Тараса Шевченка, але про нього ми пам’ятаємо не раз на рік! Тарас і його слово з нами в найвідповідальніші моменти. І взірцем патріота, що прагне справжньої волі, Шевченко став не тільки для українців, а й для вільнолюбних людей у всьому світі. Жодному іншому діячеві культури у світі не встановлено стільки пам’ятників, як українцеві Тарасові Шевченку: понад 1200 у нас і більше 120 за кордоном. Утім, як би не любили Шевченка у світі, лише українці здатні по-справжньому жити його словами, бо саме нам був адресований його «Заповіт». У наш час, як і щоразу, коли Україна в небезпеці, нащадки Великого Кобзаря згадують його пророчі вірші, а найбільш цитованою знову стає фраза-мрія Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде, супостата…». І не буде! Бо ми переможемо!»

 В рамках заходу прозвучали пісні на вірші   Т. Шевченка у виконанні творчих колективів Славутчини, було продекламовано більше двох десятків віршів поета, продемонстровано  інсценізовані учасниками заходу поетичні твори.

 

Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Альбом: ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1422 | Переглядів: 220Дата публікації: 11:48 10.03.2017