Проведено спільний цільовий рейд на території Хоровецької сільської ради
Проведено спільний цільовий рейд
на території Хоровецької сільської ради

Поділитися новиною:

Проведено спільний цільовий рейд на території Хоровецької сільської ради

З метою контролю за створенням у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей та цільового використання допомоги при народженні дитини і допомоги одиноким матерям проводяться спільні цільові рейди в села району.

Такий спільний рейд було проведено 9 березня 2017 року працівниками Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації та Хоровецької  сільської ради на території сіл  Хоровець та Пашуки..  

В ході рейду працівники завітали до 4 сімей різних соціальних категорій, усі родини - отримувачі державної соціальної допомоги при народженні дитини.

В одній родині існує проблема зловживання мамою алкогольних напоїв та неналежного догляду за малолітньою дитиною. Молоду маму проінформовано про відповідальність, яка може настати у разі безвідповідального батьківства.

Комісією відвідано одну багатодітну родину, у якій призупинена виплата державної соціальної допомоги при народженні дитини внаслідок не створення батьками належних умов для проживання дітей. Помешкання приведено у належний санітарний стан, попрана постільна білизна, приготовлено обід для діток. Батьки завірили, що і в подальшому будуть підтримувати чистоту в будинку та належно доглядати дітей. Батько має намір влаштуватись на роботу. Комісією прийнято рішення про поновлення державних виплат.

В усіх сім'ях проведено роз'яснювальну роботу з питань відповідальності за виховання, навчання і розвиток дітей, проінформовано про негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, роз'яснено основні аспекти з протидії насильства в сім'ї та торгівлі людьми, вручено інформаційні буклети з даної тематики.

 

 

Директор центру Н. Пермінова

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1421 | Переглядів: 196Дата публікації: 14:52 09.03.2017