ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів,  що попередній тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Володимир Яцюк – начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 28.02.17 року по 05.03.17 року на території Славутського району зареєстровано 58 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6;  3 – факти  крадіжок, 1 – шахрайство;  1- ДТП; 1 – раптова смерть.

Іващук Віктор  –  заступник  головного  лікаря Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 313 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 39 виїздів, госпіталізовано 284 хворих, з них прооперовано 38.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що протягом тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ  зріс незначно. Рівень захворюваності не перевищує порогового.

Коваль Раїса  –  начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що пенсії виплачуються вчасно. Продовжується процес  реформування Пенсійного фонду.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що триває  підготовка до роботи у весняно-літній період.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1414 | Переглядів: 162Дата публікації: 11:11 06.03.2017