Проведено нараду-семінар із сільськими головами та головами ОТГ Славутського району
Проведено нараду-семінар із сільськими головами та головами ОТГ Славутського району

Поділитися новиною:

Проведено нараду-семінар із сільськими головами та головами ОТГ Славутського району

24 лютого під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Крутенчука відбулась нарада-семінар із сільськими головами та головами ОТГ району

На порядок денний наради було винесено питання щодо забезпечення належного функціонування системи військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на території району.

7 грудня 2016 року Уряд затвердив новий порядок ведення військового обліку. Його впровадження сприятиме за потреби переведенню Збройних Сил України на організацію і штати воєнного часу, доукомплектування їх особовим складом у мирний час та особливий період. Постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. № 921 затверджено Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, яким визначено механізм організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад, військовими комісаріатами, військовими частинами, підприємствами, установами, організаціями та навчальними закладами незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

З основними положеннями Поряку присутніх ознайомив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Володимир Марчук. 

 

Альбом: нарада Альбом: нарада Альбом: нарада Альбом: нарада Альбом: нарада Альбом: нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1390 | Переглядів: 182Дата публікації: 15:20 24.02.2017