Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Сьогодні під головуванням очільника районної державної адміністрації Богдана Маршука, за участю сільських голів Славутського району проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання було затверджено План дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Славутського району у 2017 році; розглянуто стан готовності органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу та весняної повені за результатами огляду Славутської РДА 07-09 лютого 2017 року; проаналізовано причини виникнення пожеж в районі у 2016 році  та відпрацьовано заходи щодо покращення пожежної безпеки населених пунктів у 2017 році.

 

У результаті обговорення вищезазначених питань було прийнято відповідні рішення, дано ряд доручень, встановлені терміни виконання та усунення вказаних недоліків.

Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1386 | Переглядів: 82Дата публікації: 15:16 23.02.2017