Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Сьогодні під головуванням очільника районної державної адміністрації Богдана Маршука, за участю сільських голів Славутського району проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання було затверджено План дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Славутського району у 2017 році; розглянуто стан готовності органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу та весняної повені за результатами огляду Славутської РДА 07-09 лютого 2017 року; проаналізовано причини виникнення пожеж в районі у 2016 році  та відпрацьовано заходи щодо покращення пожежної безпеки населених пунктів у 2017 році.

 

У результаті обговорення вищезазначених питань було прийнято відповідні рішення, дано ряд доручень, встановлені терміни виконання та усунення вказаних недоліків.

Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1386 | Переглядів: 145Дата публікації: 15:16 23.02.2017