Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

23 лютого відбулася одинадцята сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Леонід Радзивілюк. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, сільські голови, голова, заступники, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засіданні депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Богдана Маршука про здійснення виконавчої влади на території району та реалізацію повноважень, делегованих районною радою. Депутати мали змогу детально ознайомитися з основними показниками соціально-економічного розвитку району, пріоритетними напрямками роботи районної влади, досягненнями та проблемними питаннями над якими планується спільно працювати в інтересах територіальної громади.

Далі заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури проінформув присутніх про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури на території Славутського району за 2016 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Кухарчук доповіла про

виконання районного бюджету за 2016 рік, депутати  внесли зміни до показників районного бюджету на 2016 та 2017 роки.

У ході засідання сесія районної ради затвердила ряд районних програм, а саме: Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Славутському районі на 2017-2018 роки; Комплексну програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Славутського району на 2012-2016 роки; Програму поводження з твердими побутовими відходами в Славутському районі Хмельницької області на 2017-2020 роки»; Районну програму забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, впорядкованим житлом на 2017-2020 роки; Комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Славутського району на 2017-2020 роки; Районну програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки; Програму забезпечення безпеки перебування людей на водних об’єктах Славутського району на 2017-2021роки; Програму розвитку туризму в Славутському районі на 2017-2021 роки; Програму розвитку архівної справи в Славутському районі на 2012-2016 роки тощо.

 Також депутати погодили передачу лікарського засобу Цифлокс з балансу КЗ "Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги" на баланс Славутської центральної районної лікарні та надали дозвіл  відділу освіти, молоді та спорту  Славутської РДА на списання з балансу транспортного засобу ГАЗ 322132 шляхом ліквідації.

Важливим блоком були питання про затвердження  технічної документації з нормативної грошової   оцінки    земельних ділянок, що перебувають в оренді ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» та затвердження  списку  присяжних Славутського міськрайонного суду.

 

Було розглянуто питання про депутатські запити: про депутатський запит щодо розбіжностей  між умовами конкурсу та розкладом руху маршрутів автобусів: Славута-Ногачівка, Славута-Пузирки,   Славута-Нетішин, про  депутатський запит Пшетоцького О.В. щодо  відсутності  автобусного сполучення по маршруту Славута – Бесідки, про  депутатський  запит Васильчука С.П. щодо  збільшення кількості рейсів по маршруту Славута – Бесідки, про  депутатський  запит Васильчука С.П. щодо заміни електроопор та встановлення додаткового трансформатора в с.Великий Правутин.

Депутати опрацювати і затвердили план роботи районної ради на перше півріччя 2017 року та розглянули ряд інших питань порядку денного.

Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради

Приєднані документи:

Звіт голови Славутської районної державної адміністрації Богдана Маршука про виконання делегованих повноважень
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1385 | Переглядів: 249Дата публікації: 14:57 23.02.2017