Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 лютого з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Маршука було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання були розглянуті персональні справи 2 батьків, які злісно ухиляються від виконання батьківських обов’язків, ведуть антигромадський спосіб життя й не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини семеро дітей опинилось в складних життєвих ситуаціях. Члени комісії детально вивчили питання. Щодо одного з батьків - матеріали направлені до суду на позбавлення батьківських прав, іншого притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

 

Також піднімалися питання щодо визначення часів зустрічі з малолітніми дітьми; захист житлових і майнових прав дітей; розглянуті  індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1379 | Переглядів: 144Дата публікації: 16:20 21.02.2017