Проведено апаратне навчання державних службовців
Проведено апаратне навчання державних службовців

Поділитися новиною:

Проведено апаратне навчання державних службовців

17 лютого під головуванням керівника апарату Славутської районної держадміністрації І. Крутенчука відбулося апаратне навчання. На навчання були запрошені працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході навчання начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Світлана Рощук ознайомила учасників зібрання  з Інструкцією про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в районній державній адміністрації, затвердженою розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 січня 2017 року. Доповідач також поінформувала присутніх про перелік відомостей, що становлять службову інформацію.

Крім того, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Мазурець довела до відома присутніх розділ 3 «Планування роботи районної державної адміністрації» регламенту роботи  адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 вересня 2016 року № 452/2016-р.

Альбом: Чергове апаратне навчання Альбом: Чергове апаратне навчання Альбом: Чергове апаратне навчання Альбом: Чергове апаратне навчання Альбом: Чергове апаратне навчання
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1370 | Переглядів: 130Дата публікації: 12:05 20.02.2017