Славутчани вшанували пам'ять полеглих у боях на території інших держав
Славутчани вшанували пам\

Поділитися новиною:

Славутчани вшанували пам'ять полеглих у боях на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого заступник голови районної державної адміністрації Петро Притуляк та заступник голови районної ради Олексій Лавренчук взяли участь в урочистій церемонії покладання вінків і квітів до Меморіалу загиблим славутчанам в Афганській війні 1979-1989рр., що в місті Славута, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У церемонії також взяли участь представники місцевих органів виконавчої влади, трудових колективів та громадських організацій, а також  учасники бойових дій та миротворчих місій, члени їх родин.
Мітинг розпочався молебнем за загиблими. Заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк  привітав воїнів-афганців словами вдячності та шани за їхню мужність та самовідданість, побажав міцного здоров’я, добра, благополуччя та мирного неба. Після вітальних слів учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та  поклали до Меморіалу пам’яті вінки і квіти.

Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан Альбом: Аіганістан
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1359 | Переглядів: 171Дата публікації: 16:45 15.02.2017