Вшанували матерів-героїнь
Вшанували матерів-героїнь

Поділитися новиною:

Вшанували матерів-героїнь

10 лютого в с. Берездів та в с. Великий Правутин відбулося урочисте вручення почесних звань "Мати-героїня".


Матерів, які народили та виховали 5 і більше дітей, з цією важливою подією привітав голова райдержадміністрації Богдан Маршук.

Указом  Президента України почесне звання "Мати-героїня" було присвоєно 2 жінкам. Серед них  Купріянець Світлані Олексіївні з с. Берездів, яка народила та виховала 7 дітей. Найменшій дитині 3 роки. Всі діти добре навчались та навчаються в школі, займаються спортом, беруть учать в районних та обласних змаганнях.

З працьовитої сільської родини – Степаненко Надія Ананвївна, жителька с. Великий Правутин, яка народила та виховала 5 дітей. Сім'я обробляє землю, має велике господарство.

 «Присвоєння почесних звань є свідченням турботи держави про багатодітні сім'ї, визнання заслуг матерів, які дали життя п'ятьом і більше дітям, забезпечили умови для їх всебічного розвитку»,- зазначив голова райдержадміністрації Богдан Петрович  Маршук.

Загалом в Славутському  районі отримали почесне звання України "Мати-героїня" 913 жінок.

 

Альбом: Вшанували матерів-героїнь Альбом: Вшанували матерів-героїнь Альбом: Вшанували матерів-героїнь Альбом: Вшанували матерів-героїнь Альбом: Вшанували матерів-героїнь Альбом: Вшанували матерів-героїнь Альбом: Вшанували матерів-героїнь Альбом: Вшанували матерів-героїнь Альбом: Вшанували матерів-героїнь
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1347 | Переглядів: 169Дата публікації: 11:10 13.02.2017