ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД
ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Поділитися новиною:

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.01.2017 року № 6 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби " 09-10 лютого 2017 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації І. І. Крутенчука відбулись засідання конкурсної комісії Славутської райдержадміністрації.

Конкурси пройшли на заміщення вакантних посад державної служби категорії Б: завідувача сектору інфраструктури Славутської районної державної адміністрації Хмельницької області та завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Славутської районної державної адміністрації Хмельницької області

 

Варто зазначити, що обрання на посади державних службовців категорії Б  згідно нового закону "Про державну службу", який набув чинності з 01 травня 2016 року та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби", затвердженого постановою КМУ від 25.03.16  року проходило вперше в Славутському районі.

 Засідання комісії відбувались у діловій довірливій атмосфері. На першому етапі було проведено тестування на знання законодавства України, організоване Національним агентством з питань державної служби у онлайн-режимі. На другому – учасники виконали ситуаційне завдання, метою якого було об'єктивне з'ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання та досвід під час виконання своїх посадових обо'вязків. Потім було проведено співбесіду з кандидатами на посади з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, особистих якостей вимогам до професійної компетентності та до відповідних посадових обов'язків.

За результатами проведених випробувань переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Славутської районної державної адміністрації Хмельницької області став Дзюба Іван Олегович; переможцем конкурсу  на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – завідувача сектору інфраструктури Славутської районної державної адміністрації Хмельницької області – Нікітюк Сергій Леонідович.

Альбом: ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ Альбом: ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ Альбом: ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ Альбом: ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ Альбом: ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1345 | Переглядів: 212Дата публікації: 14:55 10.02.2017