Автомобіль ГАЗ-66 відправлено на Схід
Автомобіль ГАЗ-66 відправлено на Схід

Поділитися новиною:

Автомобіль ГАЗ-66 відправлено на Схід

Сьогодні автомобіль ГАЗ – 66 з харчовими продуктами відправлено на Схід України у 14 окрему механізовану бригаду, де служить багато наших земляків зі Славутчини.

 Загалом з часу проведення АТО це не перша така акція. Мешканці району активно допомагають нашим бійцям як продуктами харчування,  так і матеріальними засобами, всім необхідним. З військовими бригадами налагоджено тісний зв'язок, тож волонтери дізнаються про їх потреби. 

 На сьогодні відчувається нестача в техніці, яка б допомагала  у  проведенні дислокації, підвозу бійців тощо. На цьому й були  зосереджені зусилля волонтерів та небайдужих мешканців району, які долучилися до даної акції.

 Автомобіль - «ГАЗ-66»   було придбано, відремонтовано за кошти та сприяння фермерських господарств району, а саме: СГК «Улашанівське» (Теслюк А.Ф.), СФГ «Світанок» (Остапчук А.О.), ФГ «Обрій» (Васильчук С.П.), ТОВ  «Бесідки» (Дацюк К.В.), СФГ «Манятин» (Конончук С.С.), СФГ «Лан» (Прус В.Ф.), СФГ «Клепачі» (Конончук І.С.), СГ «Перлина Полісся» (Несен О.А.), ФГ «Глорія» (Цехмейструк В.П.), ФГ «Пролісок» (Гізун С.Я.), ФГ «Світоч» (Лисюк І,С.). Загалом на  закупку та ремонт витрачено115 тисяч гривень.

Щоб не  порожняком відправляти вантажівку Славутською райдержадміністрацією було організовано збір гуманітарної допомоги.  Мішками для виготовлення захисних споруд та продуктами харчування завантажили машину.

О 5 годині ранку   автомобіль ГАЗ-66 з вантажем  вирушив до м. Щастя Луганської області (місце дислокації 14 окремої механізованої бригади).

Хай щастить!

 

 

P.S.  Славутська районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність усім небайдужим жителям Славутcького району які  долучилися до даної справи! 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1343 | Переглядів: 185Дата публікації: 11:26 10.02.2017