Засідання комісії ТЕБ та НС
Засідання комісії ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні у райдержадміністрації відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району.

Голова комісії Богдан Петрович Маршук інформував, що 7-8 лютого на території району спостерігалися опади у вигляді сильного снігу, хуртовини, на дорогах  ожеледиця та снігові замети. Температура повітря коливалася в межах 11-15 градусів морозу. Такі погодні умови спричинили ускладнення  руху на автодорогах  району та всієї області.

 Начальник Славутської філії «Райавтодор» Ю. В. Ковальчук  доповів: 7-8 лютого працівники «Райавтодору» працювали в посиленому режимі, по 20 годин на добу. Проте, станом  на 10 годину 9 лютого доїзд  до ряду населених пунктів району залишається ускладненим.

Наразі продовжуються роботи із розчищення  проїзної частини доріг та очищення  узбіч від снігових валів.

Обговоривши зазначене питання, члени комісії визначили першочергові заходи, покликані скоординувати дії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з метою попередження виникнення надзвичайної ситуації під час погіршення погодних умов.

 

 

Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1341 | Переглядів: 164Дата публікації: 15:34 09.02.2017