ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Сампір Андрій –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів,  що минулий тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 30.01.17 року по 05.02.17 року на території Славутського району зареєстровано 36 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7;  4 – факти  крадіжок, 1 – шахрайство;  1- раптова смерть; 1- розповсюдження порнографії. .

 Іващук Віктор  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформув, що на стаціонарному лікуванні перебуває 264 хворих. П’ятеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 41 виїзд, госпіталізовано 225 хворих, з них прооперовано 22.

 Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що захворюваність на грипп та ГРВІ серед дітей  протягом минулого тижня зросла, але загальний рівень захворюваності не перевищує порогового.

 Коваль Раїса –   начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що пенсії виплачуються вчасно. Продовжується процес  реформування Пенсійного фонду.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що не дивлячись на складні погодні умови проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах  Славутського району.  Для недопущення ожеледиці,  станом на 06 лютого  використано для посипки доріг  1350 т. протиожеледної суміші (використано річний запас). Триває додаткова заготівля протиожеледної суміші. Проблемою є відсутність фінансування з початку року.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Заступник голова районної ради О. Лавренчук поінформував присутніх, що 23 лютого відбудеться сесія районної ради.

  Голова райдержадміністрації Б. Маршук  довів до відома присутніх, що в районі триває збір гуманітарної допомоги для постраждалих жителів Авдіївки, та закликав усіх долучитися до даної справи.

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1331 | Переглядів: 177Дата публікації: 11:33 06.02.2017