Пройшла нарада з директорами сільських закладів культури
Пройшла   нарада  з директорами сільських закладів культури

Поділитися новиною:

Пройшла нарада з директорами сільських закладів культури

Нещодавно на базі Крупецького будинку культури відбулась нарада з директорами сільських будинків культури та завідувачів сільськими клубами.

Нараду відкрила завідувач сектору культури та туризму Славутської  райдержадміністрації  Валентина Бражук, яка вручила грамоту директору Крупецького сільського будинку культури Кмитюк Валентині Миколаївні, за перемогу в обласному конкурсі «Кращий будинок культури в сільській місцевості».  Завідувач сектору повідомила присутнім про лютневу конференцію, на якій відбудеться підведення підсумків роботи за 2016 рік, попередила про  атестацію працівників культури в 2017 році та необхідність підготовки до неї; акцентувала увагу завклубів на стан виконавської дисципліни, попередила, що сільським головам будуть надіслані листи  про невиконання посадових обов’язків  окремих керівниками будинків культури, для розгляду питання на виконкомах.

 Директор районного будинку культури Оксана Кравченко  оголосила заплановані заходи на 2017 рік.  Методист районного будинку культури Михайло Мокляк проінформував присутніх про особливості роботи із умільцями  з декоративно-прикладного мистецтва у сільській місцевості. Методист РБК Майя Сайпель ознайомила працівників клубних закладів про особливості роботи із збирання нематеріальної культурної спадщини.

Під час наради піднімались питання, що стосуються прибирання територій навколо закладів культури, приміщення та пам'ятників; якісному проведенні культурно-мистецьких заходів.

    

 

 
                                                                           Сектор культури та туризму РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1325 | Переглядів: 210Дата публікації: 08:05 03.02.2017